Виставка листівок “Подарунок для мами”

03.03.2020 року у дошкільних групах експонувалася виставка листівок “Подарунок для мами”. Прийшла довгоочікувана весна, а з нею з’явилася нова енергія та натхнення для втілення різноманітних творчих задумів. Свято 8 березня – чудова нагода приділити увагу своїм рідним жінкам та порадувати їх сюрпризами, які можна приготувати власноруч. Подарувавши листівку найріднішій людині, можна передати частинку своїх почуттів до неї. Ось і наші малята втілили любов та пошану до найрідніших матусь, бабусь, сестричок, улюблених педагогів у своїх творчих роботах. На весняне жіноче свято прийнято дарувати квіти, тому в оформленні багатьох композицій дошкільнята використали саме квіткові мотиви. Це були оригінальні букети з кольорового паперу, кошики з яскравими квітами, композиції з фото улюблених маминих діточок. Усі листівки вийшли гарними та барвистими, усі вони передавали теплі почуття дітлахів.