Виставка “Подарунки осені”

22.09.2015 року у навчальному закладі відбулася  традиційна щорічна виставка-конкурс виробів з природного матеріалу “Подарунки осені”. Творчий конкурс допомагає пробудити в душі дитини любов до рідної природи, почуття художника, бажання випробувати свої сили, сприяє розвитку творчих здібностей. У заході взяли участь учні 1-10-х класів. На виставці представлено цікаві, захоплюючі, незвичайні задуми, які вилилися в композицїі з  квітів, фруктів, овочів,  аплікації з природного матеріалу тощо.                                                            Переможцями конкурсу стали учні  4-А класу (класний керівник Наливайко Т.П.), 4-Б класу (класний керівник Рябіченко О.І.), 9-А класу ( класний керівник Єфименко В.В.), 10-А класу  (класний керівник Шеховцова С.В.), які отримали солодощі та фрукти   за кращі роботи.