“Як наші козачата у футбол грали”

11.10.2017 учні нашої школи взяли участь у змаганнях з футболу за програмою Спеціальної Олімпіади України серед дітей з особливими освітніми потребами. 7 команд із міста й області приїхали за нагородами турніру. Нашу школу у  змаганнях представили дві команди: середня школа – учні 5-10 класів: Сопін Максим, Смик Артем, Ковальов Максим, Натіна Олександра, Клімков В’ячеслав, Сопін Геннадій, Смоляков Ігор; початкова школа  – учні 2-4-х класів: Гончаров Дмитро, Ульянов Артем, Жовнір Богдан, Ковальов Максим, Афанасьєв Іван, Ніколенко Дмитро. Учні страршої групи не мали жодних  проблем з суперниками та легко здобули перемогу в першій грі, вийшовши до фіналу. На жаль, у вирішальному матчі нам не вистачило витривалості, результатом чого стала прикра поразка з рахунком 0:2.Однак,  попри це, ми посіли почесне II місце! Молодша ж група навпаки – поступилася в першій грі, але виборола яскраву вольову перемогу в другому матчі за III місце! За результатами змагань учні нашої школи здобули два призових місця та були нагороджені цінними призами, грамотами, футболками та кубком за II місце!