Загальношкільний тиждень “Скажемо булінгу ні!”

З 22.03.2021 по 26.03.2021 року в нашому закладі освіти було проведено загальношкільний тиждень “Скажемо булінгу ні!”. Проблема цькування та проявів жорстокості одне до одного є болісною реальністю сучасності, адже суспільство не знаходить місця для тих, хто не відповідає його “критеріям” та “нормам”. Але ми бачимо світ інакшим, таким, в якому немає місця жорстокості, приниженням та цькуванню. З цією метою наші педагоги та дітлахи провели заходи, покликані висвітлити проблему булінгу та попередити його прояви: відверті розмови “Не мовчи!”, “Життя без насильства”; виховні години “Стоп-булінг!”, “Ми – рівні та єдині” за мотивами мультфільму “Гидке каченя”, “Обережно Кібербулінг”, в ході якої виготовили лепбук з опрацьованими матеріалами. Для учнів 8-х-10-х класів та педагогів було проведено тренніг із залученням патрульної поліції м. Харкова.