Заходи до 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи

26.04.2021 року виповнилося 35 років з дня Чорнобильської трагедії – катастрофи, яка призвела до одного із найбільших техногенних та екологічних лих в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на “до” та “після”, залишивши по собі глибокий відбиток у пам’яті. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду. За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу. Ми не маємо забути про те страшне лихо, що було творінням людини. Світ є тим місцем, де кожен має почувати себе у безпеці, тому справа кожного з нас пам’ятати і не допускати подібного горя. Учні нашої школи протягом кількох тижнів брали участь у заходах, присвячених пам’яті жертв катастрофи та ліквідаторів, що ціною власних життів рятували світ. Це і обласна виставка дитячих малюнків і плакатів за темою “Тіні незабутого Чорнобилю”, урок пам’яті “Чорнобиль не має минулого… “, виховна година “Чорнобиль – наш біль”, урок-реквієм “Героїзм, що не має кордонів” та ін.