Заходи до Міжнародного дня польоту людини в космос

09.04.2019 року з метою зміцнення національно-патріотичного виховання й популяризації досягнень розвитку авіації і освоєння космосу та увічнення пам’яті першого космонавта України, Героя України Леоніда Каденюка, з  вихованцями проведено тематичну виховну годину «Леонід Каденюк – гордість України». Учні переглянули презентацію та документальний відеофільм завдяки чому ознайомились із життям та діяльністю першого космонавта України. Вихованці 3-х – 5-х класів взяли участь у спортивному змаганні «Зоряний світ». Під час веселих конкурсів-естафет діти отримали додаткові знання про Сонячну систему, випробували себе на витривалість, організованість, взаємодопомогу, відповідальність за команду. Учасники змагань отримали почесне звання «Зоряна команда» та були нагороджені космічними чупачупсами.