День Єднання

Незалежна Україна -квітучий вільний край.
Щасливі ми, що народилися на такій багатій, чудовій, щедрій, красивій, незалежній землі. Ми відчуваємо силу України у всьому, що нас оточує: у шумі стрімких річок, у духмяних квітах, у багатоголосих мелодійних піснях, яскравих зорях, щебеті птахів, у золотокосих полях, синьому небі, у шелесті трав, у червоній калині, у вишитих рушниках, у запашному хлібі. Тут все таке рідне і знайоме, таке близьке. Це земля наших прадідів, тут корінь нашого народу.
Історія нашої Батьківщини зазнала багато негараз. Але завжди українці були єдиними і нероздільними і, незважаючи ні на що, боролися за свою свободу. Зараз український народ будує вільну і незалежну державу. Ми віримо, що #об_єднаніукраїною зроблять Україну незалежною, вільною, квітучою, успішною.
Наш заклад долучився до святкування Дня Єднання. З метою формування розуміння єдності та цілісності України, виховання любові до рідного краю, розширення поняття про єдність, незалежність і суверенність нашої держави для учнів та вихованців дошкільних груп провели тематичні уроки та заняття :«Незалежна Україна -квітучий вільний край», «Україна-Батьківщина. Я її мала частина». Також відбулася зустріч з військовослужбовцями Військової частини 3005 Національної гвардії України.

Цей запис був опублікований в Новини.