Досягнення педагогічного колективу 2013/2014

Мельнікова Л.О., директор КЗ “СНВК № 2” нагороджена Грамотою Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну і плідну працю, високий рівень педагогічної майстерності, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля


Мельнікова Л.О., директор кз “СНВК № 2”, отримала Подяку Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну і плідну працю, високий рівень проіесійної майстерності та з нагоди Всесвітнього дня науки.


Данильченко Т.А., заступник директора з навчально-виховної роботи, отримала Подяку Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди Всесвітнього дня науки.


Коваленко Г.І., заступник директора з виховної роботи, отримала Подяку Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди Всесвітнього дня науки.


Рябіченко О.І., учитель початкових класів, отримала Подяку Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди Всесвітнього дня науки.


Оборіна М,І,, учитель української мови та літератури, отримала Подяку Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди Всесвітнього дня науки.