Досягнення учнів (вихованців) 2013/2014 навчальний рік

Колектив вихованців навчального закладу нагороджено грамотою за ІІ місце в обласному конкурсі, присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка у номінації “Декоративно-ужиткове мистецтво”, старша вікова категорія.

Колектив вихованців навчального закладу нагороджено грамотою за активну участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу української народної іграшки.

Струкова Луїза, учениця 5-А класу нагороджена грамотою за активну участь у першому турі ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків за темою “Національний банк майбутнього” серед дітей загальноосвітніх навчальних закладів Харківщини у віці від 6 до 15 років.

Крамаренко Альона нагороджена грамотою за активну участь у першому турі ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків за темою “Національний банк майбутнього” серед дітей загальноосвітніх навчальних закладів Харківщини у віці від 6 до 15 років

Щедрін Андрій, учень 6-А класу нагороджений грамотою за активну участь у першому турі ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків за темою “Національний банк майбутнього” серед дітей загальноосвітніх навчальних закладів Харківщини у віці від 6 до 15 років

Горелкіна Анастасія, учениця 6-А класу нагороджена грамотою за активну участь у першому турі ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків за темою “Національний банк майбутнього” серед дітей загальноосвітніх навчальних закладів Харківщини у віці від 6 до 15 років

Сопін Максим нагороджений грамотою за активну участь у першому турі ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків за темою “Національний банк майбутнього” серед дітей загальноосвітніх навчальних закладів Харківщини у віці від 6 до 15 років

Чайка Дмитро нагороджений грамотою за активну участь у першому турі ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків за темою “Національний банк майбутнього” серед дітей загальноосвітніх навчальних закладів Харківщини у віці від 6 до 15 років

Агапова Ганна, учениця 1-А класу, нагороджена грамотою за І місце в Харківському міському конкурсі дитячих малюнків “Листівка для мами”

Вихованці групи № 2 дошкільного підрозділу, нагороджені грамотою за І місце в Харківському міському конкурсі дитячих малюнків “Листівка для мами”.

Учні 1-А, 2-А, 2-Б класів нагороджені грамотою за І місце в Харківському міському конкурсі дитячих малюнків “Листівка для мами”.

Вихованці групи № 3 дошкільного підрозділу, нагороджені грамотою за ІІ місце в Харківському міському конкурсі дитячих малюнків “Листівка для мами”.

Вихованці групи № 1 дошкільного підрозділу, нагороджені грамотою за ІІІ місце в Харківському міському конкурсі дитячих малюнків “Листівка для мами”.

Босаченко Ганна, учениця 9-А класу, нагороджена Дипломом учасника благодійного ярмарку “Дитячий HANDMADE” в рамках виставки новорічного декору Christmas Emotion 2014.

Галанцева Тетяна нагороджена Дипломом учасника благодійного ярмарку “Дитячий HANDMADE” в рамках виставки новорічного декору Christmas Emotion 2014.

Сопіна Тетяна нагороджена Дипломом учасника благодійного ярмарку “Дитячий HANDMADE” в рамках виставки новорічного декору Christmas Emotion 2014.

Голубенко Венера, вихованка дошкільної групи № 2 – переможець обласного конкурсу дитячих поробок до Дня дошкілля (2013 рік).

Учні навчального закладу – переможці обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Дитячі історії про найголовніше” (І місце у номінації “Колективні роботи”( 2013 рік).

Босаченко Ганна,учениця 9-А класу – лауреат VI Всеукраїнської виставки-фестивалю “Обдаровані діти України” (2013 рік).

Хоровий колектив нагороджений дипломом лауреата за участь у міському фестивалі самодіяльності “Натхнення-2013”.

Скубак Вікторія – лауреат конкурсу творчих робіт у номінації “Найкраща творча поробка”, у рамках проведення соціальної акції “Подаруй свою любов дітям”

Босаченко Ганна, учениця 9-А класу – лауреат конкурсу творчих робіт у номінації “Найкраща творча поробка”, у рамках проведення соціальної акції “Подаруй свою любов дітям”