Гуртки

У навчальному закладі працюють гуртки:


– народознавства “Джерело”;

– вокальний гурток;

– гурток сучасного танцю;

– ляльковий театр;

– гурток футболу;

– студія образотворчого мистецтваСтудія образотворчого мистецтва

Керівник студії Аукшталєнє Н.В.

Гурток сучасного танцю

 

Керівник гуртка Грищенко Є.О.

Під час занять гуртківці вивчають основи сучасного танцювального мистецтва, отримують необхідні знання, навички, розвивають танцювальні і музичні здібності. Учні беруть участь в обласних, районних фестивалях дитячої творчості, шкільних святах.


Вокальний гурток

 

Керівник гуртка Куксін В.М.

Основним змістом занять гуртка є вивчення музичних творів, участь у святах та концертах. Заняття сприяють розвитку музичного слуху дітей, відчуття ритму, музичної пам’яті, вихованню інтересу до музики та співів. Керівник гуртка знайомить дітей з історією розвитку української народної пісні, а також із сучасним українським музичним мистецтвом.


Гурток “Культура рідного краю”

 

Керівник гуртка Бєлих Н.Л.

На заняттях гуртка учні знайомляться з елементами історичного, літературного, художнього краєзнавства,театрального мистецтва Харківщини. Діти відвідують музеї, виставки, бібліотеки. Проводяться тематичні екскурсії до історичних пам’яток міста Харкова, під час яких гуртківці знайомляться з далеким минулим нашого міста. Учні здійснюють заочні подорожі до історичних місць Слобожанщини.


Гурток народознавства “Джерело”

 

Керівник гуртка Бєлих Н.Л.

На заняттях гуртка діти знайомляться з дивосвітом природи рідного краю, долучаються до джерел народної творчості, знайомляться з традиціями, звичаями та обрядами українського народу. Гуртківці отримують знання про свій родовід, про скарби українського народу (рідне слово, дитячі обрядові пісні, народні казки та ігри, дитячі іграшки). Школярі вивчають календарно-обрядові свята, беруть участь у відтворенні народних звичаїв.


Гурток з футболу

 

Керівник гуртка – Мельник В.В.

Основною метою гуртка є навчання основам техніки і тактики футболу, сприяння розвитку швидкості, спритності, гнучкості, зміцнення здоров’я школярів та виховання командної дисципліни. Учні беруть участь у шкільних та обласних спортивних змаганнях серед шкіл-інтернатів.