Виховна робота

Корекційно-виховна робота в  закладі освіти – це система педагогічних засобів, спрямованих на внесення певних поправок, коректив у процес фізичного і психічного розвитку дітей з особливими освітніми проблемами.

Виховна система спрямована на створення належних умов для самореалізації дитини та розвиток її життєвих навичок і ціннісних орієнтацій.

Педагоги  закладу освіти піклуються про максимальний розвиток кожної дитини. Тут діти оточені особливою турботою та увагою. У роботі серед дітей головним стало прагнення забезпечити максимально можливе виправлення дефекту, досягти якомога більшого розвитку їх здібностей, залучити їх до активної участі в суспільно корисній праці.

        Формування в учнів ціннісного ставлення до суспільства і держави, національно-патріотичне виховання здійснюється під час проведення навчальних занять, через систему виховних заходів, гурткову роботу, проведення екскурсій.

З метою національно-патріотичного виховання, формування в учнів ціннісного ставлення до суспільства і держави у  закладі  освіти проводяться Уроки мужності: “Харків у роки Другої світової війни”,”Я – українець”, “Подвиг в ім’я України”, відеолистівка до воїнів АТО “Посвята Героям”,”Небесна сотня” тощо.

   Заклад освіти співпрацює з  військовою частиною Східного оперативно-територіального об’єднання Національної Гвардії України  щодо патріотичного виховання учнів. У ході Дня відкритих дверей для учнів організовано екскурсію  військовою частиною – школярі відвідали музей, казарму, бібліотеку; ознайомилися з бойовою технікою, поспілкувалися з кінологами та їх вихованцями.

Цікаво та змістовно проходять традиційні виховні заходи: свята «Перший дзвоник», «Святий Миколай до нас у гості завітав», «Останній дзвоник», Новорічний карнавал.

лак

Свято «Наш гість – святий Миколай »

оьшг

Новорічний карнавал

Свято «Перший дзвоник»

рно

Свято «Останній дзвоник»

У  закладі освіти працюють гуртки: вокальний, театральний, Світ LEGO; спортивні секції з футболу та загальної фізичної підготовки; клуби за інтересами «За здоровий спосіб життя», «Юний правознавець», «Світлофор», “Світ етики”. Заняття в гуртках, секціях, клубах сприяють розвитку творчих здібностей дітей. Вихованці – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських конкурсів дитячої творчості.

рнве

Міський фестиваль художньої самодіяльності “Натхнення”

ш7

Шкільний конкурс “Новорічна ялинка – своїми руками”

л8ш

Відвідування Харківської обласної бібліотеки для дітей

нео

Туристичний зліт

У  закладі освіти здійснюється робота з пропаганди здорового способу життя, формування в учнів відповідального ставлення до свого здоров’я.  Захоплюючими та повчальними були зустрічі на теми: засідання клубу друзів «Толерантне спілкування», ігротека «Права та обов’язки», лекція «ВІЛ/СНІД», бесіди «Профілактика наркоманії», «Репродуктивне здоров’я», «Протидія поширенню наркоманії».

онг

Волонтерський театр

Спортивні змагання у ході тижня фізкультури та спорту

Позашкільне життя класних колективів цікаве та змістовне. Діти відвідують Екопарк Фельдмана, Харківський цирк, планетарій, художній та історичний музеї, Харківський театр музичної комедії, Харківський театр для дітей та юнацтва, Харківський національний академічний театр опери і балету імені М.Лисенка, Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості тощо.

З метою розвитку дитячо-юнацького туризму та краєзнавства, вивчення історії, традицій та звичаїв рідного краю для учнів організовуються навчально-тематичні екскурсії: «Історичне минуле міста Харкова», «Храми наших душ», «Меморіал Слави», «Висота Конєва».

У  закладі освіти створено дитячу організацію «Країна мрій», до складу якої входять дитячі організації «Краплинка»-1-4 класи і «Джерело»-5-10 класи. Мета діяльності дитячих організацій: самореалізація дитини, розвиток її здібностей, життєвих навичок і ціннісних орієнтацій, залучення до активної участі в житті учнівського колективу.

Презентація загонів дитячої організації “Країна мрій”