Всеукраїнський День дошкілля

27 вересня 2019 року у приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва педагоги дошкільних закладів України зібралися на своє професійне свято – Всеукраїнський День дошкілля. Представником нашого закладу у делегації педагогів Харківської області була керівник методичного об’єднання педагогів дошкільних груп Нежуріна О.А..
Під час проведення урочистої частини представників освітньої галузі привітали Міністр освіти і науки України Ганна Новосад, народний депутат України Володимир Воронов, освітній омбудсмен Сергій Горбачов. Освітяни отримали слова подяки за плідну працю та побажання натхнення та нових звершень.
Програмою заходів були передбачені майстер-класи, круглі столи, виставка-ярмарок дидактичних посібників, освітянських видань, виставка дидактичних ігор та методичних розробок, виставка сучасного обладнання та засобів навчання вітчизняного виробництва.
Святковий день подарував учасникам приємні миті спілкування з колегами з усіх куточків України, можливості для удосконалення фахової майстерності, зустріч із палітрою фахових видань, знайомство з сучасним засобами навчання та обладнанням для ЗДО.

Цей запис був опублікований в Новини.