Батькам. Умови прийому (зарахування)

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ВАША ДИТИНА НЕ ТАКА ЯК ВСІ?ПОТРЕБУЄ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ТА ДОПОМОГИ?

Якщо у вас є проблеми у підготовці дитини до школи або у засвоєнні дитиною шкільної програми, ми завжди готові вам допомогти, починаючи з дитячого садка.

У комунальному закладі “Харківська спеціальна школа № 2” Харківської обласнорї ради  функціонують дошкільні групи (дитячий садок) для дітей, які потребують додаткової корекційної роботи.

Діти знаходяться під постійним наглядом спеціалістів:
лікаря, медичної сестри.

З дітьми проводяться заняття з реабілітації й корекції розумового та психічного розвитку.
Працює вчитель-логопед, вчитель-дефектолог, практичний психолог, соціальний педагог.

Діти отримують безкоштовне п’ятиразове харчування, є спальне приміщення, режим роботи – цілодобовий (крім суботи, неділі).

Ми зараховуємо в будь-який клас дітей, котрі не засвоюють програму загальноосвітньої школи.

Усі заняття безкоштовні.

Зарахування до КЗ “Харківська спеціальна школа № 2″Харківської обласної ради проводиться на підставі таких документів:

  • копії свідоцтва про народження дитини;
  • довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов`язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров`я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;
  • карти профілактичних щеплень, заповненої за формою первинної облікової документації № 063/о «Карта профілактичних щеплень», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров`я України від 10 січня 2006 року № 1, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 08 червня 2006 року за № 686/12560 ( надається за умови відсутності медичних протипоказань до проведення профілактичних щеплень);
  • висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини;
  • висновку лікарсько-консультативної комісії про встановлення дитині інвалідності (за наявності);
  • індивідуальної програми реабілітації особи (дитини) з інвалідності (за наявності);
  • оригіналу або копії відповідного документу про освіту (крім учнів 1-го та 2-го класів) за відповідний  клас,  документу,  що  підтверджує здобуття  освіти;
  • висновку психіатра;
  • копії рішення органу опіки та піклування (для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування) та інші документи, передбачені чинним законодавством України для цієї категорії дітей.

Рекомендаці практичного психолога батькам

Декілька способів сказати «Дуже добре!» своїй дитині

Відверта розмова з батьками щодо виховання підлітків


Сайти для батьків:

Безпечна Web-країна   https://disted.edu.vn.ua/media/bp/html/etusivu.htm

Безпека в Інтернеті  https://pon.org.ua/novyny/5427-bezpeka-v-nternet-scho-potrbno-znati.html

Сайт дбайливих батьків  https://ditvora.com.ua

Розвиток дитини  https://childdevelop.com.ua

Український сімейний ресурс www.baby.com.ua Сайт присвячений питанням народження, розвитку та виховання дітей і призначений для батьків, які шукають докладну інформацію в Інтернет. Надана інформація охоплює період від планування дитини до молодшого шкільного віку. В окремому розділі – розвиваючі комп’ютерні ігри www.baby.com.ua/igr.html

Інтернет-енциклопедія сім’ї, материнства, дитинства www.uaua.info Статті, огляди, відгуки, думки на теми: планування дитини, вагітність, розвиток дитини; здоров’я, хвороби, лікування дітей; психологія дітей і підлітків, сімейних стосунків та інші. Також: новини, каталоги необхідних товарів і послуг по Україні, інформація про організацію дозвілля. Є можливість отримати консультацію лікаря, психолога, юриста; взяти участь в обговоренні проблем.

“Малеча” – ресурс для сучасних батьків www.malecha.org.ua Інформація про планування дитини, вагітність, пологи, догляд, виховання та розвиток дітей, здоров’я, красу. Фотоконкурси, форуми, журнали, приватні сторінки.

“Мама-Тато” www.mama-tato.com.ua Інформація для батьків: вагітність та пологи, грудне вигодовування, виховання та навчання дітей, статті, форум, консультації спеціалістів, законодавство про сім’ю. Для дітей – скоромовки, загадки, вірші та пісні, розфарбовки.

Дитячий портал “Солнышко” www.solnet.ee Проект орієнтований на три основні групи відвідувачів: на дітей (ігри, конкурси, казки, розмальовки, дитячий журнал, віртуальна школа, форуми); на батьків (on-line консультації з виховання, раннього розвитку і освіти дітей, обмін досвідом, форуми); на педагогів (скарбничка дидактичного та сценарного матеріалу, авторські методики і розробки).

Сторінка “Виртуальная школа” www.solnet.ee/school/index.htm Уроки, тексти, ілюстрації за темами: готовність до школи, навчання історіі, математиці, російській мові, малювання і т.д.

Весела абетка http://abetka.ukrlife.org Дитячі вірші, ігри зі словами, оповідання, казки, загадки, скоромовки, каламбури, дражнилки.

Дитячий розважально-розвиваючий сайт “Пустунчик” https://pustunchik.ua/ua Розмальовки, пазли,  розвиваючі ігри, аркади, розвивальні мультфільми, “кінозал”.

Дитячий психолог https://dytpsyholog.com  Головна мета сайту – психолого-педагогічна просвіта батьків з вікових проблем навчання, виховання і розвитку дітей, а також профілактики порушень особистісного розвитку. Сайт містить інформацію про особливості розвитку дітей різного віку, статті, психологічний словник, каталог ресурсів Інтернет, інформацію про книжки. Є можливість задати питання спеціалісту.

Дитячий психолог: статті, консультації http://mir-detej.kiev.ua

“Равлик” – Сайт для розвитку та розваг http://www.ravlyk.net.ua

Портал для дітей і дорослих http://lolakids.in.ua

Іграшка – енциклопедія майстерності http://igrushka.kz  Іграшки, ігри, дитячі ігри та розваги. Для батьків дітей з особливими потребами.

“Єдність дітей” – портал для дітей з обмеженими можливостями та їх батьків   www.kidsunity.org Містить статті та книги з проблем виховання, навчання, реабілітації дітей з обмеженими можливостями, каталог закладів (Білорусь), пропонуються можливості співробітництва.

Групи взаємодопомоги батькам дітей з особливими потребами при центрах соціальних служб та суспільних організаціях   www.infmed.kharkov.ua/SocReabCV2.htm

Клуб працівників спеціальної освіти https://www.krok.org.ua/rod-ukr.php Консультації спеціалістів, бібліотека, форум.

Віртуальна поліклініка “Швидка допомога”. Розділ “Діти: психологічні проблеми” www.dopomoha.kiev.ua/forum326/list.php?f=18 Бескоштовні консультації психолога, члена Професійної Асоціації дитячих аналітичних психологів Пірхал Оксани Петрівни.

Вкладення:

Пам’ятка батькам.Інтернет.Мобільний зв’язок.doc