Оздоровлення дітей дошкільного підрозділу влітку

Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, загартування дитячого організму. Повноцінний фізичний розвиток і здоров’я дитини – це основа формування особистості. З року в рік ми організовуємо оздоровчі заходи, які постійно вдосконалюємо. Фізичне здоров’я дітей нерозривно пов’язане з їх психічним здоров’ям, емоційним благополуччям. Влітку проводяться повітряні ванни, сонячні ванни і загартування водою. Повітряні ванни особливо ефективні якщо вони в русі. Основні форми роботи оздоровлення дітей: заняття з фізичної культури, розваги, спортивні свята, загартовуючи процедури, щоденні прогулянки, вживання свіжих фруктів, ходіння по масажних килимках, дихальні і ранкові гімнастики, гімнастики після денного сну, рухливі ігри, психокорекція (казкотерапія, сміхотерапія, музична терапія…), виховання здорового способу життя.

LEGO на прогулянці

   Перебування дітей на свіжому повітрі має велике значення для фізичного розвитку дошкільників. Прогулянка є першим і найбільш доступним засобом загартовування дитячого організму. На прогулянці діти грають, багато рухаються. Рухи підсилюють обмін речовин, кровообіг, газообмін, покращують апетит. Разом з тим, ми підтримуємо і закріплюємо інтелектуальну складову освітнього процесу на прогулянці. Цікавим є використання LEGO-матеріалів: іграшкових персонажів для сюжетно-рольових ігор, цеглинок для рухливих ігор, окремих елементів для індивідуальної роботи, тощо. Діти з радістю і відпочивають на вулиці, і водночас закріплюють набуті знання за допомогою ігрових форм роботи з LEGO.

З метою забезпечення  повноцінного відпочинку дітей влітку організовуються пізнавальні екскурсії у «Фельдман Екопарк». У парку діє ціла система квестів, естафет та інших цікавих ігор. Взаємодії з кіньми, поні та іншими тваринами допомагає дітям розслабитися, подолати страхи, стати більш відкритими та комунікабельними.

Цей запис був опублікований в Новини.