Спортивне свято “День здоров’я”

12.04.2018 року в нашому закладі освіти відбулося спортивне свято “День здоров’я”. Учні 8-х-10-х класів взяли участь у “Весняному кросі”, де позмагалися у витривалості та спритності. Почесні місця розподілилися у наступному порядку:

-дівчата: І місце – Горелкіна Анастасія (10-А клас); ІІ місце – Гапоненко Анастасія (9-А клас); ІІІ місце – Озерова Анастасія (10-А клас);

-хлопці: І місце – Проскурдін Павло (8-А клас); ІІ місце – Щедрін Андрій (10-А клас); ІІІ місце – Осман Юрій (10-А клас).

Для учнів 5-х-7-х класів було проведено спортивні естафети, де діти, розподілені на команди “Супутник” та “Ракета”, продемонстрували спритність, винахідливість та кмітливість. Більш вправними виявилися “Супутники”, що були швидшими за “Ракет” із загальним рахунком 12:8.

Молодші дітлахи цього дня подорожували “Веселим потягом здоров’я”, виконуючи цікаві та запальні завдання на станціях. Маршрутний лист та підказки педагогів допомогли малюкам дістатися кінцевої зупинки, де всі разом склали чудову барвисту квітку здоров’я. 

Усі дітлахи відмінно відпочили та отримали насолоду від змагань, отримавши заряд сили та здоров’я. А головне – в черговий раз переконалися в тому, що в нашій школі панує атмосфера товариства, чесної спортивної боротьби та завзяття!Тож будьмо здоровими!

Цей запис був опублікований в Новини.