Правила та умови в BetMatch

Користувачі з України повинні ознайомитися та прийняти основні правила та умови нашого сайту BetMatch, перш ніж почати робити ставки. Ці умови застосовуються як до основного сайту, так і до мобільних додатків.

Гравцю дозволено мати лише один обліковий запис. BetMatch забороняє використання кількох облікових записів однією особою. Ми залишаємо за собою право призупинити всі облікові записи, які можуть належати одній і тій самій людині, і анулювати всі платежі. BetMatch має право відмовити в прийнятті ставок без пояснення причин. У разі проблем з інтернет-з’єднанням у гравця, ставка не буде вважатися скасованою. Роблячи ставки на нашому сайті, клієнти BetMatch погоджуються з цими правилами та умовами.

Основні норми ставок BetMatch

Наші користувачі можуть робити ставки на спортивні події з можливістю виграшу. BetMatch має право змінювати мінімальні та максимальні суми ставок без попереднього повідомлення. Наш сайт може встановлювати обмеження на кожну ставку, включаючи структуровані, без попередження. Максимальна сума ставки визначається для кожної конкретної події.

Фінансові операції

Клієнти BetMatch можуть вносити та знімати кошти з використанням будь-яких доступних методів оплати. Час обробки транзакцій складає 24 години. Усі депозити приймаються виключно для ставок і ігор. У разі внесення коштів для інших цілей, BetMatch має право повернути гроші та стягувати комісію за обробку транзакцій.

Політика KYC та AML на BetMatch

Наш сайт строго дотримується всіх правил AML політики. У разі підозрілої активності ми залишаємо за собою право повідомити про це відповідні органи. Такі облікові записи будуть призупинені до з’ясування обставин, а всі кошти на них заморожені.

Відповідальна гра в BetMatch

Клієнти можуть запросити призупинення свого облікового запису або встановити особисті обмеження на депозити та ставки. BetMatch підтримує та заохочує всі заходи, пов’язані з відповідальною грою. Гравці можуть отримати необхідну допомогу у разі залежності від азартних ігор, включаючи самообмеження та призупинення облікового запису.

Політика конфіденційності BetMatch

Усі дані гравців обробляються відповідно до чинного законодавства України. Створюючи обліковий запис на BetMatch, ви погоджуєтеся з умовами нашої Політики конфіденційності. Реєструючись, ви підтверджуєте, що ваша особиста інформація буде оброблена. Якщо ви не згодні з яким-небудь пунктом нашої Політики конфіденційності, не створюйте обліковий запис на BetMatch.

Безпека BetMatch

Для захисту інформації наших гравців ми використовуємо складні технології, такі як SSL шифрування, брандмауери та інші засоби для запобігання витоку даних. Однак слід розуміти, що ми не можемо гарантувати повну безпеку інформації, яку ви надаєте. Прийнявши нашу Політику конфіденційності, ви усвідомлюєте всі ризики, пов’язані з передачею даних. Для отримання додаткової інформації про нашу Політику конфіденційності, зверніться до служби підтримки BetMatch.